Značky

CLUB-MATE
Zachutná na třetí lok. Tak trochu limonáda, tak trochu ledový čaj a tak trochu nakopávák. Tohle všechno je Club-Mate. Základ limonády je čaj z listů jihoamerického stromu yerba mate. Hezky česky jde o cesmínu paraguajskou, která v listech obsahuje hromadu přírodního kofeinu. Club-Mate nakopne tělo i mysl, protáhne tě ...
SEICHA
Japonský čaj Matcha má dlouhou historii. Císaři ve starověku ho pili především pro zvýšení koncentrace a mentálního výkonu (protože ještě neznali Seichu). Pro výrobu mletého čaje Matcha jsou použity pouze lístky z první sklizně – mají totiž nejvyšší kvalitu a jsou mimořádně aromatické. Označení “ceremonial” na láhvích Seicha Matcha znamená klasifikaci čaje Matcha a používá se pro klasický obřad pití čaje, kterým jsme se inspirovali přímo v Japonsku, na rodinné farmě Nishio.
WOSTOK
Před několika lety, během cestování po zemích bývalého Sovětského svazu, narazil Joris, holandský kreativec (a tak trochu hippie), který žije a pracuje v Berlíně, na staré, extravagantní receptury limonád s ingrediencemi tak geniálně bláznivými, že si řekl, že je musí vrátit mezi lid. A tak vznikl Wostok. Jeho limonády jsou svědomitě plněny do skleněných lahví v sodovkárnách bývalé NSR a distribuovány mezi žíznivé obyvatelstvo. Od roku 2014 také do bývalého Československa.
AQUA-MONACO
Ideou mnichovské značky Aqua Monaco je téma udržitelnosti - od roku 2018 je výroba všech drinků 100% klimaticky neutrální. Typická hořkost toniku vzniká mísením a ručním macerováním unikátní směsi bylin, která se snoubí s tou nejlepší pramenitou vodou z okolí německého Mnichova. Minerální pramen se nachází v hloubce 150 m, ledovcová voda se zde díky přírodní ochranné vrstvě zachovala bez jakékoliv kontaminace dodnes.
BACILLI
Česká značka poctivých bio limonád Bacilli zpracovává pouze celé čerstvé ovoce, které pomocí procesu fermentace obohacuje o probiotické kultury. Limonády jedinečné chuti neobsahují barviva ani přidaná aromata a jsou slazeny pouze jablečným moštem.
KOKA-MATE
Původem německý drink Koka Mate byl inspirován cestami po Jižní Americe, která je oblibou konzumace nápojů s obsahem maté proslulá. Výsledkem dvou nadšených cestovatelů je unikátní 100% přírodní mix tří energizujících čajů - černého čaje, matchy a čaje koka. Díky speciálnímu výrobnímu procesu se podařilo vyrobit první čaj na světě z rostliny koka tak, aby mohla být legálně obsažena v nealkoholickém nápoji. Lehký a osvěžující nakopávák v bio kvalitě, který vzpruží všechny limonádové fajnšmekry svým neotřelým složením a vyváženou chutí.
MELLOW
Síla čistého ovoce. Rumunská značka Mellow produkuje 100% presované džusy nejvyšší kvality. V každé láhvi najdete pouze dokonale vyváženou směs ovocných šťáv, bez přidané vody, cukru a konzervantů. Tohle zkrátka není žádný pomerančový koncentrát, tohle je džus nejvyšší kvality.
PODORLICKÝ MOŠT
Tradice Podorlické sodovkárny sahá rovných sto let do historie. Moštovat se zde začalo teprve před dvaceti lety, přesto se sodovkárna pravidelně umisťuje se svými jablečnými nápoji na předních příčkách regionálních soutěží, pyšní se například oceněním Regionální potravina. Podorlické mošty se nefiltrují, nečeří, nepřibarvují ani nedoslazují. Výsledkem je, jak říká sám výrobce, “elixír zdraví” plný antioxidantů v láhvi.